Nové hroby

  • Dodáme a kompletně sestavíme nový hrob.
  • Můžeme pro Vás zajistit i jednotlivé části hrobu včetně dalšího příslušenství.
  • Nabízíme velmi příznivé ceny, které nemají vliv na kvalitu práce a materiálu. Z čínského ani jiného nekvalitního materiálu nevyrábíme! Nabízíme pouze certifikovaný materiál.
  • Ročně zhotovujeme stovky zakázek ke spokojenosti našich zákazníků.
  • Na přání zákazníka zhotovíme libovolný tvar i rozměr hrobu. Nabízíme Vám velký výběr druhů žuly z našeho vzorníku.

Naše práce

Nahlédněte do galerie nových hrobů realizovaných naší firmou:

Urnové hroby

Urnové hroby

Jednohroby

Jednohroby

Dvojhroby

Dvojhroby

Výroba

Součástí objednávky nového hrobu je zadání rozměru hrobu/jednotlivých dílů dle přání zákazníka a výběr kamene ze vzorníku. V první fázi je potřeba tyto díly nařezat a vyleštit pohledové strany. Používáme pouze kvalitní kámen dovážený z různých zemí původu v závislosti na jeho druhu a ten dále zpracováváme ve vlastní dílně na vlastních strojích – jsme přímý výrobce. Dodáváme i samotné pomníky dle katalogu s libovolnými rytinami.

Stavba hrobu

Hotové díly jsou následně dovezeny na místo určení a sestaveny na předem připravený monolitický betonový základ. Díly jsou zafixovány nerezovými úhelníky a pomník připevněn na čep a zalepen kvalitním vysokopevnostním lepidlem. Hrob je vyspádován tak aby mohla odtékat voda v případě deště. Posledním krokem je spárování hrobu a instalace doplňků, případně opaxit/skleněné desky. S časovou rezervou je zákazník telefonicky kontaktován, aby mohl osobně převzít dokončenou zakázku.