Renovace hrobů

Ušetřete za nový hrob

Uděláme ze starého hrobu téměř nový za nejnižší ceny!

Broušení speciálním diamantovým kotoučem vykonáváme přímo na místě. Není nutné rozebrání hrobu.

Broušení

Hrob od základu vybrousíme hrubým diamantovým kotoučem pro odstranění nerovnosti a mechu. Následuje vyleštění speciálním jemným kotoučem a přespárování. Hrob lze ošetřit ochranným bezbarvým nátěrem, pro zvýšenou odolnost.

Vysokotlaké čištění

Levnější a bezprašnou alternativou broušení je odstranění mechu a nečistot z hrobu vysokotlakým „WAP“ systémem, kterým také lze docílit uspokojivé změny k lepšímu.

Rovnání

V případě potřeby vyrovnání rozpadajícího se hrobu před samotným broušením používáme nerezové rohy a kotvy na zpevnění rámů. Díky tomu nemusíme mít obavy, že se hrob v budoucnosti znovu rozjede.

Zlacení a stříbření písma

Při zlacení písma používáme výhradně plátky pravého 24-karátového zlata. Nabízíme i levnější variantu – zlacení pomocí zlacenky. Ke stříbření písmen používáme kvalitní stříbřenku s vysokou odolností. Nabízíme také černění.

Opaxit - skleněné desky

Nabízíme možnost strojově vyrýt libovolný motiv na opaxitovou desku od holubice až po portrét dle fotografické předlohy. Pro text lze použít jakýkoliv styl písma - na výběr je téměř neomezená nabídka fontů.

Naše práce

Jak bude vypadat hrob před a po renovaci? Co lze od renovace očekávat za výsledek zjistíte z obrázků níže.

Jak probíhá renovace hrobu?

Jeden příklad za všechny – renovace hrobky nafocená v jednotlivých fázích práce zde.

Velká renovace nevyužívané hrobky.

 

Jaké jsou ceny renovací ?

Každý stávající hrob je jiný, a proto je těžké určit cenu renovace bez toho aniž bychom hrob obhlédli a zaměřili. Pokud máte zájem o přesnou cenovou nabídku na renovaci Vašeho hrobu – neváhejte kontaktovat jednoho z našich obchodních zástupců pro danou oblast v které se Váš hrob nachází. Obchodní zástupce přijede přímo za Vámi a udělá Vám cenovou nabídku – to vše zdarma bez závazku.